Hızlı iletişim için 0216 383 44 02 ‘den bizlere ulaşabilirsiniz !

Lightbox üretim

Yeni trend lightbox panolar.

Işıklı Lightbox Pano

Günümüz gelişen teknolojisinde tercih edilen kolay kurulumuyla ışıklı panolar özellikle reklam aracı olarak sıklıkla kullanılan tabelalardır. Boran reklam firması tüm projelerde oldukça şık ve görsel ışıklı pano tasarımları üreterek günümüzde en çok kullanılan panolara başarılı bir şekilde imzasını atar.

Aydınlatma çeşitleri genel olarak panoların ölçü ve modellerine göre farklılık gösterir. Bu nedenle ışıklı pano seçimlerinde destek alınması adına profesyonel firmalarla görüşmeler yapılması gereklidir. Her ölçüde ve özel olarak üretimleri yapılabilen ışıklı lightbox panolar kullanıcılara büyük avantajlar sağlayan tasarımlara sahiptir.

TEKLİF AL

HIZLI FİYAT TEKLİFİ

Hızlı fiyat teklifi için yandaki butondan fiyat teklif formumuza ulaşabilirsiniz.

Sorularınız için 0216 383 44 02-03 numaralı telefonlarımızdan hafta içi 08:00-18:00 saatleri arası bizi arayabilirsiniz.

TEKLİF AL

Yüksek Üretim Kapasitesi

Ledbox Panolar

Işıklı Pano Kullanım Alanları Nelerdir?

Işıklı lightbox panoların kullanım alanları gösterişli ve kolay kurulum gibi özelliklerinden dolayı son derece yaygındır. Alışveriş merkezleri, kafeler, yemek alanları, fuar alanlarının yanı sıra dekorasyonlarda kullanılan büyük yardımcılardır.

Tavan aydınlatmalarında kullanılan ışıklı panolar kolay temizleme özellikleri ve kolay montajlarından dolayı özellikle iş yerlerinde sıklıkla kullanılan aydınlatma sistemlerindendir.

01. Fuarlar

Fuar alanları için kurulumu oldukça basit olan lightbox panolar. Birden fazla kullanım için uygundur.

02. Kafeler

Genellikle menuboard olarak kullanılan lightbox fiyat değişimi sırasında kolaylık sağlamaktadır.

03. Zincir Mağazalar

Zincir mağazalarda sıklıkla kullanılan lightbox panolar kolay görsel değişimi sayesinde montaj maliyeti gerektirmez.

ışıklı ledbox

Yeni Trend Lightbox Panolar

Tüm dünyada en popüler olan reklam ürünü ile sizlerde tanışabilirsiniz.

Işıklı Lightbox Panonun Sağladığı Avantajlar

Işıklı panolar kullanıcılara sağladığı avantajlardan dolayı sıklıkla günümüzde tercih edilen aydınlatma sistemlerindendir. Lightbox panolar istenilen ölçülerde özel olarak üretilebilir. Bu nedenle Boran reklam aracılığıyla öncelikle ölçülerin belirlenmesi ardından müşterilerin istediği detaylarda panoların tasarlanması gereklidir.

Uv baskılı ve kolay renk uyumu sağlayan kaliteli kumaşlardan üretilmiş lightbox ışıklı panolar su bazlı mürekkepler kullanılarak üretilmiştir. Uzun ömürlü kullanım olanağı sunan ışıklı panolar uygun maliyetlerle Boran reklam firması tarafından en üst kalitede üretilerek müşteri beklentilerini karşılamaya yeterli olur. Müşteri memnuniyetini kazanan boran reklam firması özellikleri ve sağladığı avantajlardan dolayı en tercih edilen panoların üretimlerini gerçekleştirir.

Her mekâna uyum sağlayan boyutları ve kullanım kolaylığı yanı sıra kolay montajının sağlanması en büyük faydaları arasında yer alır. Özel ışıklı kumaşların kullanılması daha canlı renklerin oluşturulmasına neden olurken son derece farklı kumaş kalitesiyle yepyeni tasarımların oluşmasına yardımcı olur.

Lightbox Işıklı Pano Fiyatları

Reklam aracı olarak kullanılan panolar ışıklı ve görsel olmasından dolayı günümüzde her mekânda sıklıkla tercih edilir. Boyutları, görseli, sağladığı avantajlar ve kalitesinden dolayı birçok farklı çeşide sahip olup maliyetleri de farklılık gösterir. Maliyetlerin belirlenmesi için mutlaka boyutlarının ve özelliklerinin iyi belirlenmesi önem taşır.

Kullanım alanlarına göre kalitesi ve ölçüleri değişeceğinden firma ile görüşme yapılarak özel üretimden faydalanılabilir. Sabit bir metrekare fiyatı olmadığından dolayı mutlaka ön görüşmede teklif formu doldurulmalıdır ve sonrasında boran reklam en uygun fiyatları sunarak müşteri memnuniyetini kazanmayı amaçlar.

İLETİŞİM

HEMEN ARAYIN

0216 383 44 02-03 numaralı telefonlarımızdan hafta içi 08:00-18:00 saatleri arası bize ulaşabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve farklı materyaller üzerine baskı örnekleri görmek için uv baskı merkezimize bekleriz.

Faaliyetine 1994 yılında başlayan Boran Reklam, 20 yılı aşan süreçte reklam sektörünün öncü firmalarından biri haline geldi. Firmamız modern makine parkuruyla yurt içi ve yurt dışı kurumsal müşterilere açık hava reklamcılığı, dijital baskı, uv baskı, tabela, hareketli reklam sistemleri, araç giydirme dahil birçok hizmet veriyor.

BORAN REKLAM HİZMETLERİ

Adres : Şeyhli Mh. Kuruçeşme Sk. No.3 Pendik / İSTANBUL

Tel : 0216 383 44 02

Faks : 0216 383 44 03

İLETİŞİM