Vinil Baskı

Kompozit üzerine UV baskı teknolojisi ile birbirinden dekoratif ürünler ve dayanıklı dış mekan ürünleri elde edebilirsiniz.

Vinil baskı çoğunlukla dış mekanda kullanılmak ile birlikte zaman zaman iç mekanlarda da ucuz maliyetleri nedeni ile tercih edilebilmektedir. Genelde binaların büyük cephelerinde, reklam alanlarında veya tabelalarda tercih edilmektedir. 3 metre ve 5 metrelik seçenekleri ile devasa boyutlarda vinil baskılar yapılabilmektedir. Açık hava reklamcılığında folyo ile birlikte en çok kullanılan baskı materyalidir.

Vinil baskı piyasada daha çok branda baskı olarak tanınmaktadır. Vinil, polistiren ham maddesi esaslı sarmal bir yapıya sahiptir. Reklam sektörünün ihtiyaçlarını bir hayli karşılayan branda baskı sistemi tek parça üretimle hemen hemen istenilen her türlü alana hitap etmektedir. Son zamanlarda yüksek kaliteli dijital baskı makinalarının yaygınlaşması ile birlikte fotoğraf kalitesine yakın baskılar alınabilmektedir.

Piyasada en çok kullanılan Vinil (Branda) türleri Avrupa ve Uzakdoğudur. Avrupa viniller sarmal yapısı ile Uzakdoğu vinillere göre daha sağlam ve uzun ömürlüdür. Genellikle rüzgarlı cephelerde Avrupa Vinil tercih edilmektedir. Uzakdoğu vinil ise daha uygun bütçelerde kısa süreli reklam çalışmaları için uygundur. Işıklı ve ışıksız vinil seçenekleri ile bir çok uygulama alanına hizmet vermektedir.

Vinil uygulamalarımızda genelde 440 gram Avrupa Vinil kullanmamızla beraber yüksek kaliteli ürünler üretilmektedir. Dış cephe ve tabela gibi alanlarda düzenli ve kaliteli işlerin vazgeçilmez bir parçası haline gelen branda fuar çalışmalarında da kullanılmaktadır.

TEKLİF AL

HIZLI FİYAT TEKLİFİ

Vinil Baskı işinize hızlı fiyat teklifi almak için yandaki butondan fiyat teklif formumuza ulaşabilirsiniz.

Sorularınız için 0216 383 44 02-03 numaralı telefonlarımızdan hafta içi 09:00-19:00 saatleri arası bizi arayabilirsiniz.

TEKLİF AL

Branda – Vinil Baskı Nedir?

Hangi Alanlarda Kullanılır?

Vinil malzemesi ön yüzey kısmında baskıyı rahatça tutabilmesi için PVC bir yüzeye sahiptir. Dış mekan da en dayanıklı, hafif ve baskı kalitesi yüksek materyal olarak bir çok alanda kullanım sunmaktadır.

  • Reklam Afişleri
  • Sahne Arkası Dekor Baskılar
  • Duvar üzeri konstrüksiyon germe
  • Büyük Totemlerde germe vinil
  • Cephe, bina kaplamalarında vinil dijital baskı
  • Işıklı – ışıksız tabela germe branda baskısı
  • Fuar stand alanlarında germe vinil uygulamaları
Dijital baskılı branda cephe giydirme

Dış etkilere, olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklı, yüksek çözünürlüklü Avrupa Vinil baskı.

Vinil Baskıda Neden Boran Reklam?

Çünkü 20 yıllık deneyimimizle dijital baskı sektörünün uzman firmaları arasındayız.

Makine parkurumuzda yeni teknolojiyi takip ediyoruz.

Kesintisiz Ar-ge çalışmalarımız ile ürün ve hizmet kalitemizi sürekli iyileştiriyoruz.

Sadece vinil baskı değil, diğer dijital ve UV baskı alanlarında da kaliteli ve kurumsal hizmet veriyoruz.

İLETİŞİM

HEMEN ARAYIN

0216 383 44 02-03 numaralı telefonlarımızdan hafta içi 09:00-19:00 saatleri arası bize ulaşabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve farklı materyaller üzerine baskı örnekleri görmek için uv baskı merkezimize bekleriz.

Faaliyetine 1994 yılında başlayan Boran Reklam, 20 yılı aşan süreçte reklam sektörünün öncü firmalarından biri haline geldi. Firmamız modern makine parkuruyla yurt içi ve yurt dışı kurumsal müşterilere açık hava reklamcılığı, dijital baskı, uv baskı, tabela, hareketli reklam sistemleri, araç giydirme dahil birçok hizmet veriyor.

BORAN REKLAM HİZMETLERİ

Adres : Şeyhli Mh. Kuruçeşme Sk. No.3 Pendik / İSTANBUL

Tel : 0216 383 44 02

Faks : 0216 383 44 03

İLETİŞİM