Mutfak Fayans Fikirleri

Özel tasarımlı mutfak panelleri fayans baskı.

Mutfak Fayans Fikirleri ile Unutulmaz Etkiler Yaratın

Evinize akşam yemeği için bir misafir geldiğinde, mutfağınızı insanları etkileyecek şekilde dizayn etmek isteyebilirsiniz. İnce şık bir tasarımla veya hareketli bir mutfak ile fayans üzeri baskı ile kavuşabilirsiniz. Mutfak panellerinde kullanacağınız müşteriye özel mutfak fayans baskı ile istediğiniz ambiyansı ve farklılığı yakalayabilirsiniz.

Mutfağınız için tasarım planı oluştururken, her zaman tasarım planınıza dayanarak mutfak fayans listenizi oluşturabilirsiniz. Mesela,  ortalama şekillenmiş tasarımınız Tuskan Kırsal kesimini yansıtmak olacaksa İtalyan modeller sizin için uygun olacaktır. Ancak tasarımınız Akdenizi yansıtıyorsa Türk denizlerinin mavisi tam sizi yansıtacaktır.

Mutfak panel tasarımınız her ne olursa olsun , ana nokta yaratıcı ve güzel mutfak tasarımları ile fikirlerinize ufak objeler ekleyerek, gerçekten mutfağınızı ön plana çıkaracak ürünlere kavuşabilirsiniz.

Genelde birçok insanın yaşadığı sorun  tasarımın başlangıç aşamasında karar verilememesidir. Bu seçilecek tasarımın ailenin bütün fertleri tarafından onaylanması ilk basamaktadır. Boran Reklam tarafından sunulan hazır tasarımlar bütün ailenin farklı fikirler ortaya çıkarmasına neden olabilir.

Eğer karşılaştığınız durum buysa dünya genelinde kullanılan mutfak temaları sizin için uygun olabilir. Eğer bu temalarda uygun değilse en azından kafanızda farklı fikirlerin oluşmasına yardımcı olacaktır.

French Country

Mutfak tasarımınızı Fransız Country tarzına göre şekillendirmek istiyorsanız, tasarımınızda bağ bozumu veya her yerde kır çiçekleri bulunan bir tasarım tercih edebilirsiniz. Özel kiremit duvarlar eklenerek tasarımınız daha da canlanabilir. Genellikle French Country mutfak tasarımlarında bu tip objeler tasarıma yardımda bulunmaktadır.

Shabby Chic

Shabby Chic mutfak tarzı oluşturulmak isteniyorsa,  kitaplığın yanında ikon bir element olan şişman koltuklar rahat bir ortam yaratacaktır. Aşk ve hacimli objeler bu tarzda olmazsa olmaz ürünler olarak öne çıkar.

1950ler American Yemek Teması

50 lerin mutfak temasını yakalamak için fayanslarda kullanılacak bir çok obje bulunmaktadır. Örneğin, fayans üzerinde tekerlekli patenler üzerinde bir garson, parlak kırmızı folyolar, bir hamburger ve milkshake veya renkli ve eğlenceli müzik kutusu tasfir edilebilir.

Yapacağınız tasarım her ne olursa sizi ziyaret edenler üzerinde fayans baskılı mutfaklarınız wow etkisi yaratacaktır. Müşteri için özel tasarlanmış ürünler kesinlikle olumlu etkiler ile karşılanacaktır.

Fayans Baskılı Mutfak Fikirleri

Mutfaklarınız için ilham verici bazı kaplama örnekleri aşağıda. Konu hakkında daha fazla bilgi ve örnekler için FayansArt sitemizin Mutfak Fayansları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

fayans baskı ile mutfak tasarımları.
Özel tasarımlı mutfak panelleri fayans baskı.
Fayans üzeri UV Baskı. Baskılı fayans