3 Boyutlu Zemin Kaplama

3D Lenticular ürünlerinin her geçen gün gelişmesi ile birlikte her sektörde yerini almaya başlamıştır. Sektörde büyük boyutlu lenticular ürün üretiminin öncüsü olan 3D Adworks ürün yelpazesini ve kalitesini geliştirerek devam etmektedir.

Bu anlayış doğrultusunda Türkiye de daha önce hiç uygunlanmamış olan 3D Lenticular ürünleri ile birlikte üç boyutlu zemin kaplamasını gerçekleştirmiştir. Lenticular ürünler merceksi bir yapıya sahip olduğundan dolayı gözde illüzyon yaratabilmektedir. Bu yapısı sayesinde de zemin kaplama ürünlerinde çeşitli efektlere olanak sağlamaktadır.

Zeminde Kullanılabilen Lenticular Efektler

Bu efektler zemin kaplamaya uygun olarak derinlik, flip ya da animasyon olabilmektedir.Efektler görsel çalışmaya uygun olarak seçilmektedir ve her istenen efekt görsel çalışmayla uyumlu olmamaktadır. Bunun içinde kararı 3D Adworks ve Boran Reklam bünyesindeki profesyonel grafikerlerden onay alınması gerekmektedir.

En etkileyici ürünlerin başında gelen üç boyutlu zemin kaplamanın en büyük özelliği insan hareketine göre görsellerin değişmesidir. İnsan bakış açısına göre değişen bu ürünler kendi marka, logo ya da ürün tanıtımınızda etkili bir silah olarak kullanılabilmektedir.

Videoda da izleyeceğiniz üzere en büyük yaratıcılık kısmı grafik çalışmasını yapan kişiye düşmektedir. Lenticular ürün tasarımlarında tek sınır görsel çalışmasını yapan grafikerdir. Bu ürünlerde yaratıcılık ve beyin gücü en önemli etkendir.

3D ADWORKS

3 boyutlu baskılar ve 3D Lenticular hakkında daha detaylı bilgi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

3D ADWORKS